O NÁS » Dýmákova kuchyně

Vítejte v naší  kuchyni Starého Dymáka :-)

Co zde můžete očekávat a najít?


Chceme Vám tady nabídnout pár zajímavých informací a rad o elektronickém kouření, údržbě, čištění Vašeho nádobíčka a v neposlední řadě i několik zajímavých postřehů a receptů, na "vaření" - míchání různých e-liquidů.

Budeme rádi, když se zde i Vy podělíte s ostatními o Vaše zkušenosti, nápady a zážitky  s elektronickým bafáním.Pro nejlepší příspěvky máme připraveny malé dárečky z našeho šopíku.

Vysvětlivky:

DZ: Dotaz zákazníka

OSD: Odpověď starého Dýmáka


A teď něco málo o mě:

Já se jmenuji Paulus a jsem tady za Starého Dýmáka. 
Za svoji kuřáckou kariéru jsem už prokouřil asi 2 - 3 auta střední třídy, nebo menší baráček. Jako malí kuci  jsme začínali s kouřením dutých stébel suché trávy a různého roští, přes začátky Startek, Marsek, Beteček, Spart, JPS, Rothmansek, Camelek po Marlboro. 
Svých neřestí se člověk velmi těžko zbavuje, ale cigárko je cigárko, jak pravil Šimek s Grossmannem. Jako my všichni závisláci jsem se několikrát snažil přestat kouřit a vydržel jsem to asi 5 let. Říká se, že život je jako chození v kruhu, a tak jsem  začal znovu kouřit a znovu si dávat předzevzetí, že s tím skončím. 
Při náhodné zastávce na výjezdu na kole na jedno točené a doplnění nikotinu do těla, jsem uviděl chlapíka, jak vybafuje nějaký černý nesmysl, a dýmá jak stará lokomotiva. Nedalo mi to, doma jsem kouknul na internet, a našel jsem, že existuje i nějaká elektronická cigareta. No a tak jsem se stal novodobým e - kuřákem.     


***Zdravím všechny e - kuřáky!


Po delší pracovní pauze Vám přináším pár postřehů z našich šipíků.
V prvé řadě bych Vám velmi rád poděkoval za Vaši přízeň, Vaše podněty a připomínky.

Po úspěšných akcích - "Slevové kupóny" v Zikádu a akci s rádiem Kiss "Pojeď s námi na Jadran", jsem pro Vás připravil akci "Sestav si svou cigaretu", při které si můžete sestavit cigaretu dle svého výběru, s jakýmkoliv systémem z naší nabídky, a ušetřit 100,- Kč.

Dále od 24.7.2012 rozšiřujeme nabídku e - liquidů Rm1 o novou řadu zvanou  "The One", s 11 novými příchutěmi.
Balení je ve 20ti ml a ve dvou intenzitách: 12 mg/ ml a 18 mg/ ml nikotinu.
V nabídce je: Ananas, Banán, Broskev, Borůvka, Espresso, Hruška, Kiwi, Papája, Piňacoláda, Švestka a Třešeň.

Přijďte je vyzkoušet, určitě si najdete i Vy svou příchuť :-)

S pozdravem Váš Starý Dýmák

E-kuř zdar!

***Zdravím všechny e-kuřáky,

zima pomalu končí a jaro nám klepe na dveře. Co je u nás nového?
Od 1.3.2013 jedou naše nové e-stránky, které budou pro Vás doufám přehlednější a pohodlnější.
Od února jsme přestěhovali naši prodejnu v Opavě do krásných prostor v Tescu Silesia Opave na ul. Těšínské 44. Otevírací doba je nonstop po-ne 10-20hod. Na prodejně nabízíme více jak 60 příchutí e-liquidů RM1 a přes 30 druhů elektronických cigaret a příslušenství. S tímto sortimentem patříme mezi největší prodejce na Severní Moravě.
Nově jsme od 4.3.2013 zavedli pro naše registrované klienty slevu 10% na všechno naše zboží. Stačí se zaregistrovat a automaticky budete přesměrování do sekce obchodu s nižšími cenami. Nepotřebujete mít žádnou kartičku, nebo kód, stačí přijít na naše prodejny a před nákupem sdělit, že jste náš registrovaný klient a jméno a pak už nakupete výhodněji.
Nově máme na našich prodejnách sběrny na opravy elektronických cigaret ego a kartomizéry CE4+. Více info najdete na naší Opravně.

Všem klientům doporučujeme pravidelně sledovat naše týdenní nabídky ,,Akce na tento týden" kde můžete nakoupit zboží za akční ceny.

Upozorňujeme všechny klienty, že od 1.1.2013 byla upravena legislativa pro prodej e-liquidů, z důvodů zařazení tohoto zboží do skupiny ,,vysoce toxické" (liquidy s obsahem nikotinu nad 9mg) a mohou je prodávat jen prodejci s patřičným oprávněním a doklady.

Doufám, že to pročistí náš zaneřáděný trh s různými pokoutnými prodejci, kteří prodávají liquidy pochybných výrobců, nebo úplně bez označení. (Viz aféra s metylalkoholem). Uvědomte si co si tlačíte do svých plic a nakupujte jen prvotřídní zboží u osvědčených prodejců, zdraví máme všichni jen jedno.

S blížícíme se svátky Velikonoc, přeji všem e-kuřákům klídek, pohodu a pěkné bafání.

Váš Starý Dymák.

 

***Zdravím všechny e-kuřáky,

začátkem června 2013 jsem dostal tento dotaz, který obratem uveřejňuji a zodpovídám.

DZ: Zakoupila jsem si na internetu sadu elektronických cigaret a po třech týdnech mi odešla jedna cigareta a nyní o týden později i ta druhá. Jsem silná kuřačka a teď asi začnu kouřit znova klasické cigarety. Při kouření mi baterie fungovala asi tak půl dne a pak jsem si musela vzít druhou baterku. Doufala jsem, že mi el. cigarety vydrží delší dobu :-(.

OSD: Co se týká elektronických cigaret, tak za nás můžu říct, že problémy s bateriemi máme jen ojediněle. Prodáváme cigarety delší dobu a dodavatele jsme si dobře vybírali. Ne všichni výrobci prodávají kvalitní zboží. I zde se už objevilo velké množství padělků elektronických cigaret, které lákají kupující svou nízkou cenou, ale taky nic nevydrží. Nejdražší na el. cigaretě je zdroj, tj. kvalitní baterie. Vyrábějí se ve dvou verzích lepší A a levnější B. Nakupujeme výhradně cigarety s kvalitními A bateriemi, s kterými jsme spokojeni. Samozřejmě každá baterie se může pokazit. Našim zákazníkům dáváme 4 měsíce záruku na naše baterie, poskytujeme i servis a v případě závady baterie opravíme, nebo dodáme novou. Po dobu opravy mají naši zákazníci nárok na zapůjčení náhradní baterie a tak i přes opravu si v pohodě pokuřují. Od konce minulého roku se k nám začali dovážet padělky které mají cigaretách slabé a nekvalitní baterie.

O padělaných cigaretách je možno se něco dozvědět v našem článku http://www.primadym.cz/primadym/1-O-NAS/6-RADY-VAROVANI.

Doporučuji el. cigarety poslat k reklamaci a žádat nápravu.

S pozdravem,

Váš starý Dýmák

 

MTI2NT