ČASTÉ DOTAZY
Odpovědi na Vaše dotazy
DZ: = dotaz zákazníka
OSD: = odpověď Starého Dymáka

DZ:
Jak dlouho mi vydrží e-liquid v kartomizéru?

OSD: Do cartomizéru v cigaretě eGo - W se vejde 1,5 ml liquidu. Toto množství stačí přibližně na 200 - 250 potáhnutí (šluknutí) dýmu, což odpovidá asi 1 - 1,5 krabičky cigaret.

DZ: Co si mám přiobjednat když si kupuji novou e-cigaretu?

OSD: Námi prodáváné cigarety jsou již naplněné liquidem jako bonus pro naše klienty. Stačí jenom vybalit a kouřit. 
Velké množství začínajících kuřáků e - cigarety, si objednává z počátku liquidy o síle 18mg nikotinu, a odůvodňují to tím, že vykouří 1,5 - 2 krabičky klasických cigaret denně. Neuvědomují si, že normální cigarety co kouří, mají v průměru jenom 6 - 9 mg nikotinu, a podle toho by si měli vybírat i sílu liquidu. 
Naše testovací sady jsou o síle 9 mg nikotinu, jako většina kasických cigaret. Zakoupením těchto sad si můžete vyzkoušet různé tabákové, ovocné a ostaní příchutě a vyvarovat se nákupu zbytečných liquidů, které Vám nakonec nemusí chutnat. Každému chutná něco jiného a je to hodně idividuální.
Nezávislým vyzkoušením si vyberete příchutě, co vám chutnají, a druhým krokem je pro Vás důležité, odzkoušet si sílu liquidů v mg nikotinu, které Vám budou nejlépe vyhovovat. K tomu účelu Vám slouží ředící kapalina VPG, kterou si můžete Vaše liquidy naředit na požadovanou sílu.
Pro normální kuřáky doporučujeme si nakoupit liquidy o síle 12mg a ty si pak případně seslabit kapalinou VPG na 6 - 9 mg. 
Pro kuřáky, kterým je 12 mg málo, doporučujeme pak liguidy o síle 18 mg nikotinu. 

Je výborné, že si můžete jednotlivé příchutě mezi sebou různě míchat a vytvořit si pro sebe jedinečné směsi chutí přesně podle sebe, což u klasických cigaret nebylo možné. Jsme na 100% přesvědčeni, že si z naší široké nabídky u nás ty svoje příchuti najdete. 


DZ: Nikde jsem na Vašich stránkách nenašla cigarety s menší 650 mAh baterií? Budete je mít také v nabídce?

OSD: Naše filozofie je nabízet zboží nejyvyšší kvality a výkonu. Po osobní zkušenosti i zkušenostech ostatních e -kuřáků, kteří si ve svých začátcích nakoupili e - cigarety se slabšími bateriemi, jsme došli k názoru, že budeme prodávat jen cigarety s nejsilnějšími, 1100 mAhbateriemi. Mají skoro jednou tak větší kapacitu, oproti bateriím 650 mAh, a jednou tak větší výdrž.
Nejhorší, co se může e - kuřákovi stát je, když mu dojde baterie v tu nejméně vhodnou dobu - když potřebuje kouřit.
Sada dvou cigaret vyjde asi o 300,- Kč více, než sada s 650 mAh baterkami. Výdrž a hlavně životnost baterek 1100 mAh (díky méně častému dobíjení), je jasným favoritem.

Opravdu zde platí: " Nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci."
S pozdravem Váš Starý Dymák :-)


DZ: Na vašem e-shopu se objevily nové e-liquidy RM1 The One co jsou zač?

OSD: máte pravdu. Firmě RM1 se podařilo navázat spolupráci s jedním z nejvýznamějších výrobců e-liquidů na světě s firmou Hangsen velmi dobrou spolupráci. Firma vyrábí své liquidy určené převážně na americký trh z amerických bází té nejvyšší kvality.
Firma RM1 je jejich největším obchodním partnerem v Polsku. Liquidy jsou vyráběny výhradně pro RM1 s vlastními recepty a příchutěmi tak, aby naše produkty vynikaly svou jedinečnou chutí, velkým množstvím kouře a konzistentní vynikající kvalitou.
Firma RM1 se v současnosti přestěhovala do nově vybudované haly s novou stáčecí linkou a profesionálními stroji. Je jedinou firmou, která má svou vlastní profesionální stáčecí linku a je zároveň největším výrobcem e-liquidů v Polsku.

Díky těmto nadstandartním krokům mají naše e-liquidy celou řadu spokojených zákazníků.

 

DZ: nabízíte nějaké výhody pro registrované klienty, nebo slevové kupóny?

OSD: ano od 1.3.2013, jsme spustili nový e-shop, kde nabízíme našim registrovaným zákazníkům slevu 10% na všechno zboží. Stačí se zaregistrovat a nakupujete ihned se slevou. Slevové kupóny jsme nahradili týdenními akcemi, kde si můžete nakoupit vybrané zboží za ještě lepší ,,akční" cenu. Nepotřebujete mít žádnou kartičku, nebo kód, stačí přijít na naše prodejny a před nákupem sdělit, že jste náš registrovaný klient a jméno a pak už nakupete výhodněji.


DZ: Zakoupila jsem si na internetu sadu elektronických cigaret a po třech týdnech mi odešla jedna cigareta a nyní o týden později i ta druhá. Jsem silná kuřačka a teď asi začnu kouřit znova klasické cigarety. Při kouření mi baterie fungovala asi tak půl dne a pak jsem si musela vzít druhou baterku. Doufala jsem, že mi el. cigarety vydrží delší dobu :-(.

OSD: Co se týká elektronických cigaret, tak za nás můžu říct, že problémy s bateriemi máme jen ojediněle. Prodáváme cigarety delší dobu a dodavatele jsme si dobře vybírali. Ne všichni výrobci prodávají kvalitní zboží. I zde se už objevilo velké množství padělků elektronických cigaret, které lákají kupující svou nízkou cenou, ale taky nic nevydrží. Nejdražší na el. cigaretě je zdroj, tj. kvalitní baterie. Vyrábějí se ve dvou verzích lepší A a levnější B. Nakupujeme výhradně cigarety s kvalitními A bateriemi, s kterými jsme spokojeni. Samozřejmě každá baterie se může pokazit. Našim zákazníkům dáváme 4 měsíce záruku na naše baterie, poskytujeme i servis a v případě závady baterie opravíme, nebo dodáme novou. Po dobu opravy mají naši zákazníci nárok na zapůjčení náhradní baterie a tak i přes opravu si v pohodě pokuřují. Od konce minulého roku se k nám začali dovážet padělky které mají cigaretách slabé a nekvalitní baterie.

O padělaných cigaretách je možno se něco dozvědět v našem článku:

http://www.primadym.cz/primadym/1-O-NAS/6-RADY-VAROVANI.

Doporučuji el. cigarety poslat k reklamaci a žádat nápravu.

S pozdravem,

Váš starý Dýmák

 

Kouřím náplň o síle 18mg a mám při kouření strašně sucho v ústech

DZ: Dobrý den. kouřím náplň o síle 18mg a mám při kouření strašně sucho v ustech. Chtěl bych se zeptat jestli je to obvyklé, nebo jestli bych si měl vzít slabší sílu liquidu. Kouřil jsem krabičku a pul denně a to startky červene s filtrem. Díky moc za info.S pozdravem Ivan.

OSD: Pěkný den,

kouřením elektronických cigaret vdechujete úplně jiný dým, než kouřením klasické cigarety a mezi první příznaky dušení, kašlání může být i sucho v ústech. Většina začínajících kuřáků volí hned od začátku silnější liquid okolo 18mg a tím mohou nastat tyto problémy, proto doporučuji zkusit přejít na slabší liquid 12mg nebo 9mg nikotinu. K tomu nabízíme v našich prodejnách VPG kapalinu na ředění liquidů. Velmi důležité je taky, jaké liquidy kouříte, velmi mnoho liquidů je na našem trhu nekvalitních a falešných, jdou rozeznat svou nízkou cenou a mohou obsahovat i zdraví škodlivé látky. Ze svých zkušeností vím, že na vnímání chuti kouře má vliv i z čeho, jakého cartomizéru, nebo echomizéru se liquid kouří. Doporučuji si jich několik vyzkoušet a porovnat a pak si vybrat ten, který vám nejlépe vyhovuje. Samozřejmě všechny tato systémy si musím čistit, vypalovat, nebo vyměňovat žhavící spirálky a tak mít stále svoji cigaretu ve 100% kondici. S údržbou a servisem, vám rádi poradíme a ukážeme na našich prodejnách. Jen tak vám kouření elektronické cigarety přinese maximální spokojenost.

S pozdravem za primadym
starý Dymák.

 

 

ZWJlZWY