Co je elektronická cigareta » O elektronické cigaretě
O elektronické cigaretě

Chcete kouřit zdravěji a levněji a nebo dokonce přestat úplně?

 

Co je to vlastně elektronická cigareta?


Elektronická cigareta je nové, moderní elektronické zařízení, které využívá mikroelektronické a atomizační technologie. Za pomoci speciálních lithiových baterií, cartomizéru, náplní a řídícího čipu vytváří věrný, hustý a čistý kouř pouze s nikotinem, který může mít různé příchutě. Elektronická cigareta velmi věrně simuluje klasickou cigaretu a tak pomáhá kuřákům přestat postupně kouřit nebo alespoň částečně nahradit klasické nezdravé kouření

Pro koho je elektronická cigareta vhodná?

Elektronická cigareta je ideální pro dlouhodobé kuřáky, kteří si již nechtějí ničit tak výrazně zdraví, ale stále mají silnou chuť a potřebu kouřit. Hlavním motivem však zůstává snaha kouření omezit nebo alespoň nahradit jeho nejškodlivější formu (nekouřit dehet a další karcinogenní látky).Kouřením elektronické cigarety neobtěžujete svoje okolí, skoncujete s nepříjemným zápachem, se zažloutlými  záclonami, zuby, prsty. Nemusíte se již omezovat a můžete bez obav kouřit v autě, na zastávkách, v restauracích, v letadle.


Proč elektronická cigareta a e-liquid z našeho e-shopu?


Cílem e-shopu primadym.cz, je nabídnout našim zákazníkům nové, kvalitní a především cenově dostupné značkové elektronické cigarety, e-liquidy a další příslušenství. Našim klientům nabízíme kompletní péči, včetně poradenství a pomoci v užívání a údržbě našich elektronických cigaret.

 

  • 1. Elektronické cigarety, e-liguidy RM1, cartomizéry a ostatní zboží je ve vysoké kvalitě, kterou Vám zaručují řádné certifikáty.

  • 2. Bonusový program – zaregistrujte se a nakupujte všechny naše výrobky ihned s 10% slevou. Nepotřebujete žádné kartičky, stačí na našich prodejnách nahlásit, že jste registrováni a svoje jméno a nakupujete za výhodnější cenu.

  • 3. Dymákova kuchyně: zajímavé nápady, rady a recepty pro lepší kouření.Ještě jste se nerozhodli, která elektroniská cigareta je pro Vás ta pravá? Potřebujete poradit či pomoci? V tom případě kontaktujte nás, rádi Vám odpovíme na jakýkoliv Váš dotaz.

 

N2YyNzU3Mz